Головна


Меню сайта
Головна
Любіть Україну...
Про наше місто
Новини
Дистанційне навчання
Цивільний захист
Відео
Фотоальбом
Прозорість
Освітня програма
Пошук
Архів новин

Наша адреса
вул. Ярослава Мудрого, 54,
м. Біла Церква,
Київська область,
09107
Тел/факс: 5-19-77

Адреса сайту: http://www.gimnasi1-biltse.com.ua
Електронна пошта: 1gimnasi-bts@ukr.net


Мова сайта

English French German Russian Ukrainian


Календар свят і подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняНовини гімназії
 Новини гімназії

  Щастя в пізнанні

 

Для учнів 2- А класу (класний керівник Дмітрієва І.О.) та 2-Б класу (класний керівник Нагребецька О.В.) весняні канікули були надзвичайно цікавими та пізнавальними.

   27 березня дітлахи відвідали Музей води та Київський академічний театр ляльок.

  Експозиція Водно-інформаційного центру розташована під землею, куди діти спускалися на ліфті. Там учні дізналися про гідросферу планети, про запаси води, якими володіє Україна, про те, які необоротні процеси викликає необдумана діяльність людини, і як вона впливає на екологію. Діти із захопленням дивилися, який шлях у природі долає вода.

Далі ми вирушили до неперевершеного «казкового» замку, що височіє на історичних пагорбах над славнозвісним Дніпром. Учні переглянули виставу, у якій ожила давня легенда про дивовижну історію кохання Чудовиська та красуні на ім`я Бель. Дітей зачарувала гра акторів, надзвичайні костюми та декорації й атмосфера, яка панувала в залі театру.

    Щасливі та емоційно-піднесені дітлахи повернулися додому. Сподіваємося, що вражень нашим юним мандрівникам вистачить до наступної поїздки.

                                                                                           Класоводи 2-А, Б

Переглянути презентацію

  Надрукувати статтю  Відправити другові
  

 Новини гімназії

  Шості учнівські краєзнавчі читання

 

25 березня вшосте зібралися в  БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа I ступеня» молоді науковці-початківці, дослідникі історії рідного краю, які допитливістю та бажанням об`єктивного пізнання минулого своєї малої батьківщини вибороли право представити власний науковий доробок на розсуд членів журі та колег-краєзнавців.
У  читаннях взяли участь 28 учнів білоцерківських закладів загальної середньої освіти, а найбільшу кількість учасників делегував Білоцерківський колегіум та БНВО «Ліцей - МАН». 
 Учасників і гостей краєзнавчих читань привітав начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Петрик Юрій Федорович, директор БНВО «Перша гімназія» Смуток Борис Михайлович, голова журі читань, кандидат історичних наук, доцент НПУ імені М. П. Драгоманова Сегеда Ростислав Антонович та заступник директора Білоцерківського краєзнавчого музею Петренко Вікторія Віталіївна. Голова журі Сегеда Р.А. зазначив, що учнівські краєзнавчі читання заслуговують на особливу увагу, бо саме вони є важливим етапом у реалізації амбіцій юних дослідників, сприяють дослідженню історії, етнології й культурної спадщини Білоцерківщини.
Робота читань продовжилася в трьох тематичних секціях, де учасники презентували свої роботи. Виступи конкурсантів оцінювало професійне журі до складу якого увійшли методист управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Гайдаєнко Олена Анатоліївна,  кандидат історичних наук Перерва Володимир Степанович, керівник краєзнавчого гуртка гімназії Бондар Анатолій Володимирович, методист відділу музейної освіти та бібліотечної справи КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» Рокицька Ольга Дмитрівна, заступник директора БНВО «ЗОШ №15 - ДЮСОК» Некрасова Ірина Миколаївна, методист відділу спортивного туризму та краєзнавства Центру творчості дітей та юнацтва Київщини Дюдя Людмила Юріївна, а також учителі історії БНВО «Перша гімназія».
Завершилися читання в актовій залі гімназії підведенням підсумків. Голова журі Сегеда Р.А. та директор навчального закладу Смуток Б. М. привітали переможців і призерів та вручили юним історикам-краєзнавцям дипломи, грошові премії та пам`ятні подарунки. 

Переглянути презентацію

  Надрукувати статтю  Відправити другові
  

 Новини гімназії

  Футбольне поле буде!

 

Начальник ВКБ Денисова Л.Б., начальник управління освіти і науки Петрик Ю.Ф., директор гімназії Смуток Б.М. обговорюють деталі реалізації проекту.

>>>  Читати далі
  

 Новини гімназії

  Первоцвіти - посмішка весни

 

Щороку світ з нетерпінням чекає весни. Усьому й усім хочеться нарешті тепла і яскравого сонечка. Першими вісниками всіма очікуваної пори є квіти, які, за свою першість, отримали назву первоцвіти. На шкільному подві'ї гімназії розквітли перші квіти.

  Надрукувати статтю  Відправити другові
  

Всього 673 на 169 сторінках по 4 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ... | 169 ] [>>]


Головна :: Про гімназію :: Новини :: Фотоальбом

Выпускные альбомы для детского сада и школы


Design © 2008 Shaman Production © 2005-20018 - При передруку, посилання на www.gimnasi1-biltse.com.ua є обов`язковим.
Powered by SLAED CMS © 2005-2007 SLAED. All rights reserved.
Новини Гімназії в форматі RSS
Генерація сторінки: 0.026 сек. і 8 запитів до бази даних за 0.009 сек.