Головна


Меню сайта
Головна
Любіть Україну...
Про наше місто
Новини
Дистанційне навчання
Цивільний захист
Відео
Фотоальбом
Прозорість
Освітня програма
Пошук
Архів новин

Наша адреса
вул. Ярослава Мудрого, 54,
м. Біла Церква,
Київська область,
09107
Тел/факс: 5-19-77

Адреса сайту: http://www.gimnasi1-biltse.com.ua
Електронна пошта: 1gimnasi-bts@ukr.net


Мова сайта

English French German Russian Ukrainian


Календар свят і подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняНовини гімназії
 Новини гімназії

  Англомовний табір (5 день)

 

QR-Mania
Що ж це таке? Це дуже чудове змагання з використанням наших гаджетів. Напередодні учням було запропоновано завантажити QR-reader- програму, яка читає QRкоди. На всій території гімназії  були заховані QR коди із завданнями. Спочатку діти повинні були знайти ці місця по підказках, а потім прочитати та виконати завдання, які були заховані в кодах. Це було неймовірно захопливо і весело. Вихованці впорались відмінно. Всі коди було прочитано,всі завдання зроблені. Після обіду діти займались йогою, малювали, плели вироби з бісеру та створювали свої поробки за допомогою орігамі.

Переглянути відео

  Надрукувати статтю  Відправити другові
  

 Новини гімназії

  Англомовний табір (4 день)

 

Сamp Quest
Квест (від англ. quest - пошук, пошуки пригод) - аматорське спортивно-інтелектуальне змагання, основою якого є послідовне виконання заздалегідь підготовлених завдань командами або окремими гравцями. Сьогодні в таборі був проведений СampQuest. Якщо ви хоч раз приймали участь в такому  заході, то ви неодмінно скажете що це НЕЙМОВІРНО ЗАХОПЛИВО. А хто готує завдання - то скаже, що це неймовірно тяжко. Але в будь-якому випадку залишаються всі задоволені. У нас було 8 станцій, де діти виконували різноманітні завдання. Головною метою - це було першим пройти всі станції та знайти начальника табору. Велику подяку висловлюємо педагогам нашої гімназії, які допомогли провести цей захід, та вихованцям, які були  кмітливими, розумними, швидкими та суперпозитивними. Так тримати!!! 

Переглянути відео

  Надрукувати статтю  Відправити другові
  

 Новини гімназії

  Англомовний табір (3 день)

 

«В здоровому тілі здоровий дух» - девіз третього дня англомовного табору "STAR".
Наш ранок як завжди почався із веселої зарядки, яку нам допомогли провести вихованці педагогічного коледжу.
Головною подією сьогоднішнього дня стали спортивні змагання «Олімпійські ігри». Всі діти мали змогу показати себе в спритності, швидкості, виявити дружню підтримку та веселий дух змагань. Дівчата та хлопці отримали задоволення від рухливих ігор та спілкування з друзями.
Змагання організували вчителі фізкультури «Першої Білоцерківської гімназії»: Терещук Д.В., Бурима Н.Ф., Бугаєнко Ю.М., Савіцька Т.Ю.
Після обіду педагоги ЦНТТ(Стряхілєва Н.Б.),ЦТДЮ «Соняшник»(Гутник В.М., , Щербина Н.І.) та вчитель малювання БНВО Ваврик І. В. провели чудові майстер класи з малювання, графічного малювання, бісероплетіння та орігамі.  

Переглянути відео

  Надрукувати статтю  Відправити другові
  

 Новини гімназії

  Англомовний табір (2 день)

 

День 2 в англомовному таборі "STAR" розпочався з ранкової зарядки, яку нам допомагали виконувати студенти коледжу.. Після сніданку відбувся конкурс малюнку на асфальті з теми «Наша планета». Малюнки були чудовими, адже діти вклали в них весь свій талант.

Потім діти виконували проектну роботу зі своїми вихователями з теми «Планета тварин». Малюнки були чудовими, адже діти вклали в них весь свій талант. Наступною захопливою розвагою для дітей був конкурс «Перегони з повітряними кульками», де наші вихованці демонстрували вміння злагоджено працювати в парах і в команді вцілому. Це було просто фантастично! Діти отримали масу задоволення. Після обіду до нас завітали фахівці з Центру БМР(Барщевська В.Р.), ЦНТТ(Стряхілєва Н.Б.),ЦТДЮ «Соняшник»(Гутник В.М., Плигань Н.В., Щербина Н.І.) та вчитель малювання БНВО Ваврик І. В. , які провели чудові майстер класи з йоги, малювання, графічного малювання,бісероплетіння, орігамі та провели профорієнтаційний тренінг для восьмих класів. День був неймовірно насичений і цікавий. Діти отримали море позитиву. Це було неймовірно!!! 

Переглянути відео

  Надрукувати статтю  Відправити другові
  

Всього 705 на 177 сторінках по 4 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | 177 ] [>>]


Головна :: Про гімназію :: Новини :: Фотоальбом

Выпускные альбомы для детского сада и школы


Design © 2008 Shaman Production © 2005-20018 - При передруку, посилання на www.gimnasi1-biltse.com.ua є обов`язковим.
Powered by SLAED CMS © 2005-2007 SLAED. All rights reserved.
Новини Гімназії в форматі RSS
Генерація сторінки: 0.026 сек. і 8 запитів до бази даних за 0.010 сек.