Головна


Меню сайта
Головна
Любіть Україну...
Про наше місто
Новини
Дистанційне навчання
Цивільний захист
Відео
Фотоальбом
Прозорість
Пошук
Мапа сайта
Архів новинНаша адреса
вул. Ярослава Мудрого, 54,
м. Біла Церква,
Київська область,
09107
Тел/факс: 5-19-77

Адреса сайту: http://www.gimnasi1-biltse.com.ua
Електронна пошта: 1gimnasi-bts@ukr.net


Мова сайта

English French German Russian Ukrainian


Календар свят і подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняНовини гімназії
 Новини гімназії

   У гімназійному сквері

 

Відцвітає катальпа в гімназійному сквері. Не помітив ,коли зацвіла.Помічаймо прекрасне вчасно. Гарного дня!

Директор          Б.М.Смуток >>>  Читати далі
  

 Новини гімназії

  Випуск 9-х класів

 

15 червня в гімназії відбулося  вручення свідоцтв про здобуття загальної базової середньої освіти учням 9-х класів. Із вітальним словом до дев`ятикласників  звернувся заслужений учитель України, директор гімназії Смуток Борис Михайлович. Зі словами подяки і чудовими побажаннями вчителям виступили представники 9-х класів. Привітали учнів із отриманням своїх перших «атестатів» класний керівник 9-Б класу Рокоча Олена Дмитрівна та від імені батьків Мазун Юлія Михайлівна. З концертними номерами виступили випускник 9-Б класу Падалець Назар та учениця 7-А класу Чумак Анастасія. Традиційно свято завершилося піснею про гімназію.

>>>  Читати далі
  

 Новини гімназії

  Літній відпочинок у пришкільному таборі

 

          Цікаво та весело розпочалися канікули в учнів початкової школи БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня» у пришкільному таборі денного перебування. Тут вдало поєднано активний відпочинок із навчанням. Щоденно діти в ігровій формі поглиблюють свої знання з англійської мови. Після занять на малечу чекають розваги, ігри, естафети, вікторини та культпоходи. Полюбилися також дітям дискотеки та спів у караоке.    Особлива увага приділяється збалансованому харчуванню дітей. Тому в їдальні завжди смачно пахне.   Діти з радістю щоранку приходять до табору, бо тут на них чекають друзі, привітні вчителі, позитивні емоції та гарний настрій! 

 

>>>  Читати далі
  

 Новини гімназії

  Заходи в таборі

 

В англомовному таборі «STAR» приПершій Білоцерківській гімназії діти відпочивають змістовно і цікаво. За 8 днів табірної зміни  відбулося багато різноманітних заходів. Цікаво пройшов конкурс малюнків "ChalkDrawingContest"на тему "Thewayweare". Захоплюючим був проведений СampQuest, на якому діти мали пройти 7 станцій, виконуючи різні завдання. Відбулися спортивні змагання «Веселістарти» та турніри  з футболу та тенісу. Цікавим був похід в парк «Олександрія», в якому діти, милуючись природою, виконували також поставлені перед ними завдання. Із задоволенням в таборі діти відвідують артстудію. Керівник гуртка Ваврик Ірина Олегівна провела майстер-клас  з пластелінографії. Команди виготовили чудові малюнки і зробили виставку дитячих робіт. Одним із заходів табору було  відвідування кінотеатру ім. О.Довженко. Діти переглянули кінофільм «Поліцейський пес». Під час перебування в таборі вихованці працюють над різними проектами. Отже, життя в таборі вирує і головне, що діти відвідують його із задоволенням. 

 

>>>  Читати далі
  

Всього 581 на 146 сторінках по 4 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | ... | 146 ] [>>]


Головна :: Про гімназію :: Новини :: Фотоальбом

Выпускные альбомы для детского сада и школы


Design © 2008 Shaman Production © 2005-20018 - При передруку, посилання на www.gimnasi1-biltse.com.ua є обов`язковим.
Powered by SLAED CMS © 2005-2007 SLAED. All rights reserved.
Новини Гімназії в форматі RSS
Генерація сторінки: 0.035 сек. і 8 запитів до бази даних за 0.016 сек.