Головна


Меню сайта
Головна
Любіть Україну...
Про наше місто
Новини
Дистанційне навчання
Цивільний захист
Відео
Фотоальбом
Прозорість
Освітня програма
Пошук
Архів новинНаша адреса
вул. Ярослава Мудрого, 54,
м. Біла Церква,
Київська область,
09107
Тел/факс: 5-19-77

Адреса сайту: http://www.gimnasi1-biltse.com.ua
Електронна пошта: 1gimnasi-bts@ukr.net


Мова сайта

English French German Russian Ukrainian


Календар свят і подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняНовини гімназії
 Новини гімназії

  Нагородження в номінаціі «Зірка місяця»

 

Вчетверте активісти учнівського самоврядування гімназії та старшокласники зібрались в актовій залі гімназії на церемонію нагородження премією депутата Білоцерківської міської ради Андрія Петровича Короля "Зірка місяця".У грудні місяці претентів на нагородження цією премією було 7. На зборах учнівського парламенту шляхом голосування було обрано претендентом на нагородженння премією "Зірка місяця"учня 11-В класу Кагарлицького Романа,який в грудні став переможцем міського етапу з економіки та географії, виборов ІІІ місце на ІІ етапі олімпіади з математики, здобув І місце у конкурсі МАН в секції "Фінанси, грошовий обіг і кредит". Також учень став переможцем ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівських есе "Акули фінансів бізнесу." Вітаємо Романа з врученням почесної преміі та побажаємо успіхів в подальшому.
 

>>>  Читати далі
  

 Новини гімназії

  НА ЕКСКУРСІЇ В МУЗЕЇ

 

Учні 4-А відвідали музею гімназійної освіти Білої Церкви 1847 - 1920 рр, який розташований в приміщенні нашої гімназії. Незабутнє враження справила на моїх школяриків екскурсія, яку провів керівник музею Бондар В.А. З захопленням учні розглядали стенд, на якому представлена електрона карта системи освіти українських земель на момент створення першої Білоцерківської гімназії, тобто на 1847 рік. Зацікавили діток також фото коридору, учительської, кабінетів географії, зоології, урок зоології на початку XX століття. Не кожному вдається побачити атестат, якому 101 рік, срібну медаль того часу, особистий значок директора, який прикріплювався до його сумки. Ну а посидіти за справжнісінькою старою партою, за якою навчалися гімназисти, потримати в руках чорнильницю початку XX cтоліття та побачити вчительський стіл-конторку, який зроблений сучасними майстрами за старими архівними кресленнями - це реально можливість кожного учня нашої гімназії.
Класний керівник 4-А класу Дмитраш О.В.

 

 

>>>  Читати далі
  

 Новини гімназії

  І знову цікава зустріч

 

Ось і промайнули веселі новорічні свята... Надзвичайно цікавими залишилися спогади про спілкування під час зустрічі учнів 4-А класу, класний керівник Дмитраш Олена Вікторівна, з бібліотекарем Карпій Клавдією Григорівною. Фотореліз цікавої передноворічної віртуальної подорожі у світ різдвяних свят, колядок, українських традицій, перегляду літератури про звичаї українського народу та анонс журналів для дітей, номери яких присвячені новорічній тематиці, ще раз підтверджує, що ми повинні пам`ятати і шанувати наші традиції, а новорічні дива і казка живе у кожному із нас! 
Класний керівник 4-А класу Дмитраш О.В. бібліотекар Карпій К.Г

 

>>>  Читати далі
  

 Новини гімназії

  Виховна година у 4-Б класі до Дня Соборності України

 

Учні із задоволенням підготували цікаву інформацію про акт Злуки УНР (Української Народної Республіки) та ЗУНР (Західно-української Народної Республіки), який офіційно в Україні відзначають з 22.01.1999р. Хоча сама ідея соборності бере свій початок ще від об’єднання давньоруських земель навколо князівського престолу в Києві.  Також учні дізналися, що 7 листопада 1917р. була проголошена Українська Народна Республіка, до складу якої увійшло 9 українських губерній: Карпати, Слобожанщина, Галичина, Полісся, Крим, Поділля, Наддніпрянщина, Причорномор’я, Донбас. 
Всі учні класу з великим інтересом слухали своїх однокласників, брали активну участь у вікторині "Моя Україна", підготували малюнки до теми виховної години. Байдужими ніхто не залишився!

Класовод 4-Б класу Ронська Тетяна Іванівна 

>>>  Читати далі
  

Всього 651 на 163 сторінках по 4 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | ... | 163 ] [>>]


Головна :: Про гімназію :: Новини :: Фотоальбом

Выпускные альбомы для детского сада и школы


Design © 2008 Shaman Production © 2005-20018 - При передруку, посилання на www.gimnasi1-biltse.com.ua є обов`язковим.
Powered by SLAED CMS © 2005-2007 SLAED. All rights reserved.
Новини Гімназії в форматі RSS
Генерація сторінки: 0.038 сек. і 8 запитів до бази даних за 0.023 сек.