Головна


Меню сайта
Головна
Любіть Україну...
Про наше місто
Новини
Дистанційне навчання
Цивільний захист
Відео
Фотоальбом
Прозорість
Пошук
Мапа сайта
Архів новинНаша адреса
вул. Ярослава Мудрого, 54,
м. Біла Церква,
Київська область,
09107
Тел/факс: 5-19-77

Адреса сайту: http://www.gimnasi1-biltse.com.ua
Електронна пошта: 1gimnasi-bts@ukr.net


Мова сайта

English French German Russian Ukrainian


Календар свят і подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняНовини гімназії
 Новини гімназії

  Оголошення!

 

Святкова лінійка, присвячена Дню знань, відбудеться 1 вересня о 9:00 год на подвір`ї гімназії.

  Надрукувати статтю  Відправити другові
  

 Всі

  Хай щастить вам, дорогі випускники!

 

Випускний - це важлива подія в житті старшокласників, це хвилюючий момент прощання зі школою, з дитинством та початок дорослого життя.

  27 червня 2018 року в ПК «Росава» відбулося свято випускного вечора Першої Білоцерківської гімназії.   З вітальним словом до випускників звернувся заслужений учитель України, директор гімназії Борис Михайлович Смуток.  Життєві настанови випускникам пролунали з вуст колишнього випускника гімназії, народного депутата України  VII скликання Володимира Геннадійовича Полочанінова.   Також із привітаннями та напутніми словами до дітей звернулися батьки випускників та класні керівники. У концертній програмі свята виступи дітей були дуже зворушливими, в них переплітались і радість, і сум.   Хай щастить вам, дорогі випускники, а удача, наполегливість, підтримка близьких людей і шкільні спогади надають сил і окрилюють у ваших починаннях! >>>  Читати далі
  

 Новини гімназії

   Освітня програма БНВО "Перша Білоцерківська гімназія - школа I ступеня"

 

Завантажити

  Надрукувати статтю  Відправити другові
  

 Новини гімназії

  Педагоги гімназії готові до роботи з майбутніми першокласниками

 

Коуч-сесія
з питань упровадження нового Державного стандарту початкової освіти в рамках реформи «Нова українська школа»

У заході, який відбувся 20 червня в Національному університеті біоресурсів і природокористування України, взяли участь понад 500 заступників директорів закладів загальної середньої освіти Київської області, у тому числі й наш заступник директора з НВР Покотило Лариса Миколаївна.

Зі словами вітання перед учасниками сесії виступили директор Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Рогова Віра Борисівна та  ректор університету Ніколаєнко Станіслав Миколайович. Учасники спілкувалися з авторитетними авторами програм для початкової школи: Романом Шияном, Оксаною Онопрієнко, Оленою Лінник та Світланою Івашньовою, які стали креативними спікерами коуч-сесії з питань упровадження нового Державного стандарту початкової освіти в рамках реформи "Нова українська школа".

Коуч-сесія стала ще одним підтвердженням того, що підготовка до реформування системи загальної середньої освіти відповідно до Концепції "Нова українська школа" є пріоритетом діяльності педагогічної громади Київщини та міста.

Навчання для вчителів майбутніх 1-х класів пройдено

Нова українська школа - школа майбутнього, школа, до якої учням хочеться йти. Така школа буде давати учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті. Вчителі початкових класів гімназії Андієвська С.В., Блоцька І.М., Костенко О.Г. пройшли не тільки дистанційні курси на платформі Едера, а й успішно завершили ІІІ етап навчання в червні 2018р.  - курси підвищення кваліфікації за очно-дистанційною формою навчання для вчителів майбутніх 1-х класів, яке проводили тренери Комунального навчального закладу Київської обласної ради "Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів". На заняттях педагоги   практично закріплювали набуті знання під час проходження онлайн-курсів НУШ. Це і ранкове коло, і щоденники вражень, і робота в групах тощо. Учителі активно включилися в навчання, і це дозволить їм по-новому підходити до викладання предметів у Новій українській школі.

Переглянути презентацію

  Надрукувати статтю  Відправити другові
  

Всього 593 на 149 сторінках по 4 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | ... | 149 ] [>>]


Головна :: Про гімназію :: Новини :: Фотоальбом

Выпускные альбомы для детского сада и школы


Design © 2008 Shaman Production © 2005-20018 - При передруку, посилання на www.gimnasi1-biltse.com.ua є обов`язковим.
Powered by SLAED CMS © 2005-2007 SLAED. All rights reserved.
Новини Гімназії в форматі RSS
Генерація сторінки: 0.047 сек. і 8 запитів до бази даних за 0.021 сек.