Головна


Меню сайта
Головна
Любіть Україну...
Про наше місто
Новини
Дистанційне навчання
Цивільний захист
Відео
Фотоальбом
Прозорість
Пошук
Мапа сайта
Архів новинНаша адреса
вул. Ярослава Мудрого, 54,
м. Біла Церква,
Київська область,
09107
Тел/факс: 5-19-77

Адреса сайту: http://www.gimnasi1-biltse.com.ua
Електронна пошта: 1gimnasi-bts@ukr.net


Мова сайта

English French German Russian Ukrainian


Календар свят і подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняНовини
 Літературно-музична композиція «Душею горнемось до України».

Сьогодні в рамках Дня Героїв Небесної Сотні в актовій залі Першої Білоцерківської гімназії відбулася цікава змістовна національно-патріотична подія... Вихованці гімназійної театральної студії «Пролог», керівник Тетяна Степанівна Яковенко, солісти народного вокального ансамблю «Співограй» ( ЦТДЮ «Соняшник», керівник Ольга Миколаївна Гаврилюк) представили на розсуд глядачів, а саме учнів старших класів гімназії, літературно-музичну композицію «Душею горнемось до України». Байдужих у залі не було! Виступи юних артистів до глибини душі схвилювали глядацьку аудиторію. Адже події, про які йшлося,  сьогодні близькі кожній українській родині. Вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні ще раз підкреслює, що ми єдині, ми не байдужі, і в державі підростає покоління справжніх патріотів. Кульмінацією цього заходу стала пісня «Боже, Україну бережи!» у виконанні найменшої учасниці Вероніки Морської. Знаменним є те, що батько цієї дівчинки  - випускник нашої гімназії та учасник АТО. Зал підхопив оплесками і співав разом із солісткою. Над композицією також працювали завідувач бібліотечно-інформаційним центром гімназії Клавдія Григорівна Карпій та звукорежисер Святослав Григорович Бебешко. Отже, герої не вмирають! Вони в наших серцях. Слава Україні! Героям слава!
 Кращі читачі

Переглянути презентацію
 Веселі розумники та розумниці

Напрочуд цікаво і весело пройшов квест для учнів 3-А класу «Веселі розумники та розумниці»! Мандруючи сторінками на кшталт «Мовознавче асорті», «Математичні ребуси», «Ігрові задачі» та «Всезнайко» учням необхідно було знайти відповіді на багато запитань! Із задоволенням можу сказати, що учасники цього цікавого дійства із поставленими завданнями справились на відмінно!
На закінчення пригодницької подорожі було проведено анкетування. Віват! Розумники і розумниці 3-А класу!
 Сучасні письменники дітям

15 грудня 2016 року «Перша Білоцерківська гімназія-школа І ступеня» зустрічала незвичайних гостей  -  дитячих письменників-сучасників! До нас завітали Сашко Дерманський, Олег Чаклун, Сергій Пантюк, Іван Андрусяк,Мія Марченко. Учні початкової школи мали нагоду поспілкуватися особисто з  улюбленими авторами, познайомитися з письменниками, про яких навіть не чули,  поставити їм запитання, отримати автограф та придбати новенькі книжки, з якими прибули до нас цікаві гості.

      Дітей XXI століття, які сприймають сучасний світ через інтернет, електронні носії дуже важко чимось зацікавити, захопити.  Ми, дорослі, знаємо, що читання відіграє величезну роль у формуванні і становленні особистості. Але якраз читати наші діти  не дуже хочуть і не дуже люблять.        Тому ці зустрічі вже були на часі. Кузьменко Ірина Валентинівна, мама учениці 3-В класу, Кузьменко Маші, запропонувала провести своєрідний флешмоб у нашому навчальному закладі. Цю ідею підтримали адміністраціягімназії, літератори і ... Подія відбулася!       Спочатку діти настороженими очима зустрічали кожного автора. Та після кількох невимушених слів письменників дитячі очі починали палахкотіти, виникало безліч запитань, на які допитлива дітвора тут же отримувала відповіді. На перервах діти бігали від класу до класу: «Який письменник був у вашому класі? А хто ще  прийде? А ти яку книжку придбав?»... Це було щось неймовірне! Цілий день розмови точилися навколо книжок, книжкових героїв, письменників... Ще ніколи між учнями так довго не обговорювалися книжки. Це було захоплююче, класно і весело.       Ось так невимушено, у доступній для молодших школярів формі, було донесено інформацію про сучасну книжку. Сподіваюся, що зерно потрапило до родючого грунту і дасть хороший урожай. Маю надію, що діти будуть читати книги людей, з якими фотографувалися, розмовляли, весело провели час.

Переглянути презентацію
 «Фонтан казок» у гімназії

У 2016 році видавництво  «Фонтан казок» удруге провів конкурс «Напишіть про мене книжку», спрямований на те, щоб письменники писали повісті, в героях яких сучасні українські діти середнього шкільного віку впізнаватимуть себе.

Конкурс показав високу активність і високу ефективність - завдяки тому, що він не має аналогів в Україні зокрема й за прозорістю умов. Книжки переможців першого конкурсу удостоєні цілої низки відзнак у різноманітних книжкових рейтинґах («Старий будинок» Олександри Дорожовець, «Сім нескладух Говорухи» Саші Кочубей), мали захопливі відгуки читачів («Ключ до книги скрижалей» Оксани Мардус), а «Вітер з-під сонця» Оксани Лущевської не лише здобув «White Ravens», а й увійшов до короткого списку «Дитячої книжки року ВВС». Цього ж таки року стартувала ініціатива «ЛітФонтан», спрямована на популяризацію сучасної української дитячої літератури в школах. Ці зустрічі із «живими» письменниками - Іваном Андрусяком, Олегом Чаклуном, Сашком Дерманським, Сергієм Пантюком, Сашою Кочубей, Мією Марченко, Юрієм Бедиком, Галиною Манів... - дарують дітям справді незабутні миті і є важливим чинником навертання дитини до книжки. Десятки шкіл і бібліотек Києва, Кропивницького, Львова, Одеси, Білої Церкви - такою була географія «ЛітФонтану-2016». 14 грудня улюблені дитячі письменники завітали на гостину до учнів «Першої Білоцерківської гімназії». Про що промовисто розкажуть наші фото.   Батьківським комітетом гімназії для бібліотечно-інформаційного центру було закуплено книги Івана Андрусяка «Третій сніг» та Оксани Лущевської «Вітер з-під сонця».

Літературний челендж

Переглянути презентацію
 Книга творить людину...

Сьогодні, 09.12.2016 року у Першій Білоцерківській гімназії відбулася презентація книг молодого талановитого українського письменника - Макса Кідрука. Захід був проведений з ініціативи директора гімназії - Наконечного Сергія Павловича, метою якого було ознайомити з творчістю письменника та залучити старшокласників до читання сучасної української літератури. Також Сергій Павлович як один з палких прихильників творів цього автора подарував бібліотеці книги Макса Кідрука, щоб користувачі мали змогу більш детально долучитися до творів письменника. Запрошуємо разом із автором поринути в захоплюючий світ мандрів, неперевершених думок та фантастичний ідей!

Переглянути презентацію

Творчий міні-проект  «Сучасна українська література»

Завантажити

 

«Читацька компетентність як основа акмеологічної самореалізації гімназистів»

Завантажити


Презентація досвіду роботи                           Карпій Клавдія


Чорна сповідь моєї Вітчизни

Переглянути презентацію


Тиждень читання 2016

Переглянути презентацію

Тиждень дитячої книги 2016

Вже стало доброю щорічною традицією в останній тиждень березня проводити у гімназії Тиждень дитячої книги. Так було і цьогоріч. З 28 березня по 1 квітня самі допитливі поціновувачі книги мали можливість отримати багато необхідної інформації про неї та взяти участь у цікавих заходах. План заходів був розрахований не тільки на інформування та масову роботу, а ще й на визначення й нагородження найкращих читачів та найактивнших відвідувачів бібліотеки.

Серед кращих читачів 2015/2016 н.р. грамотами відзначено:
2-А клас

Заєць Дарина Менжинський Денис Пітушенко Вікторія Шуть Ян

2-В клас

Боковенко Дар`я Рокоча Софія Туз Ольга

З-А клас

Бухановський Віталій Варова Ніколь Гетьманчук Варвара Залевська Надія Котік Дар`я Котік Олександр Кириленко Денис Козоріз Діана Смиковський Іван Тарасенко Наталія Філоненко Дар`я

3-Б клас

Балясникова Анна Бутько Олександра Гут Дар`я Дишлюк Владислава Запорожець Софія Мурзіна Олена П`яткова Софія Петрівська Дарія Руденко Катерина

  4-А клас

Донець Олександра Ковальчук Юлія Лисенко Катерина Піхоцька Катерина Смиковська Олена Шкуруп Дмитро

4-Б клас

Дзюба Катерина Королевич Аліна

5-А клас

Зініна Катерина Курило Катерина Підгайна Наталія Хоніна Анастасія

  5-Б клас

Годлевська Анастасія Грінь Ярослав Ільніцька Валерія Івашко Анна Кузьменко Світлана Кальченко Олександра Нудченко Анастасія Нікерова Діана

  Найактивнішими відвідувачами бібліотеки гімназії стали учні 3-А та 3-Б класів. Одним із найбільших  шанувальником читання та найерудованішим користувачем бібліотеки є директор гімназії С.П.Наконечний! Він має велику власну бібліотеку, багато книг дарує гімназійній та є великим шанувальником сучасної української літератури. Про вихід нової книги того чи іншого сучасного українського автора можна безпомилково дізнатися у нашого директора. Це приємно дивує, радує і спонукає  весь учнівський, учительський та батьківський колективи до читання! Книга, дійсно, творить людину! Приєднуйтесь!Подарункова література

Переглянути презентацію

Михайлу Старицькому - 175

Переглянути презентацію
Всього 46 на 5 сторінках по 10 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ]
[ Назад | Початок | Нагору ]


Головна :: Про гімназію :: Новини :: Фотоальбом

Выпускные альбомы для детского сада и школы


Design © 2008 Shaman Production © 2005-20018 - При передруку, посилання на www.gimnasi1-biltse.com.ua є обов`язковим.
Powered by SLAED CMS © 2005-2007 SLAED. All rights reserved.
Новини Гімназії в форматі RSS
Генерація сторінки: 0.067 сек. і 11 запитів до бази даних за 0.051 сек.