Головна


Меню сайта
Головна
Любіть Україну...
Про наше місто
Новини
Дистанційне навчання
Цивільний захист
Відео
Фотоальбом
Прозорість
Освітня програма
Пошук
Архів новинНаша адреса
вул. Ярослава Мудрого, 54,
м. Біла Церква,
Київська область,
09107
Тел/факс: 5-19-77

Адреса сайту: http://www.gimnasi1-biltse.com.ua
Електронна пошта: 1gimnasi-bts@ukr.net


Мова сайта

English French German Russian Ukrainian


Календар свят і подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняНовини
 Флешмоб

"Дитина читає - Україна процвітає"

Переглянути презентацію
 Акція "Як живеш, підручнику?"

Тиждень, що промайнув, був багатий на цікаві та важливі загальногімназійні події... Серед них і рейд-перевірка стану збереження підручників. Ця акція завжди проходить у бібліотечно-інформаційному центрі спільно з учнівським самоврядуванням. Як похвал, так запитань і зауважень було чимало ... Кожен отримав настанови і побажання. Дякуємо за якісно організований рейд Ірині Сергіївні Ліснічук , організатору позаурочної роботи, та членам учнівського самоврядування,  яких очолює   Бортник Юрій, учень 9-В класу, президент гімназійного товариства.

 
 БІЦ інформує

Визначено найкращих читачів 2016-2017 навчальногог року

    2-А клас

1.     Барковська Камілла

2.     Владімірова Аріна

3.     Довгопола Аріна

4.     Косяненко Андрій

5.     Клинич Максим

6.     Ковальчук Альбіна

7.     Луценко Андрій

8.     Марценюк Вероніка

9.    Полонська Маргарита

10. Павлусь Ярослав

11.  Паламаренко Олександра

12  .Силаєв Ілля

13.  Фенченко Назарій

14.  Чередніченко Тарас

2-Б клас

1.Рибак  Вікторія  

2-В клас

1.Андрійчук Софія

2.Паніашвілі Маріам  

3-А клас

1.Ланевич Вікторія

2. Мирончук Анна

3. Пітушенко Вікторія

4. Ягодзінська Уляна

3-В клас

1.Мельниченко Роман

2.Стрільчук Аліса

4-А клас

1. Домагало Катерина

2. Козоріз Діана

3. Смиковський Іван

4-Б клас

1.Гут Діана

2. Дишлюк Владислава

3.Найда Анастасія

4.Петрівська Даша

5.П`яткова Софія

6. Руденко Катерина  

5-Б клас

1.Грінь Анна

5-В клас

1.Волкова Аріна

2.Проценко Вікторія

3. Смиковська  Олена   

6-Б клас

1.Івашко Анна

2.Майданнік Богдан

3.Нудченко Анастасія
 Акція!

           У рамках проведення Тижня дитячої та юнацької книги першими відгукнулись на акцію «Подаруй книгу бібліотеці!» учні 5-А класу. Вони подарували дуже цікаву та пізнавальну літературу:  книгу Володимира Перерви «Графи Браницькі: підприємці та меценати», «Дітям про все на світі. Популярна енциклопедія»,  Вільгельма Гауфа « Маленький Мук»,  декілька книг із серії «Кращі казки для сімейного читання» Гостюємо у казок!, «Кристал часу: дитячий детектив» серії «Промінець» в якій надруковані оповідання сучасних дитячих письменників Оксани Лущевської та Валентини  Гуріної,  а також книгу Лариси Ніцой  «Страшне страховисько» - дипломанта конкурсу «Коронація слова» в номінації «Прозові твори для дітей», книгу «Калейдоскоп  казок» із серії «Веселка»  та багато інших книжок для учнів початкової школи.

Завантажити
 Палітра сімейного читання. Фотореліз учнів 2-А класу

Переглянути презентацію
 Так! Я люблю Україну...

Цікавою подією акордом Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги став круглий стіл  «Народні символи України» за участю учнів 6-х класів. Організаторами цього цікавого дійства стали Карпій Клавдія Григорівна, завідувач бібліотеки, Ковальський Віталій Леонідович, учитель біології, Троцька Оксана Миколаївна, учитель зарубіжної літератури та класний керівник 6-В класу.

Учні провели велику дослідницьку роботу перед тим як показати її на розсуд присутніх. Скільки цікавих та повчальних історій ми почули... Матеріали для обговорення були представлені у вигляді презентацій, плакатів, малюнків, харчових виробів.  Якими барвами грали вишиванки на учасниках  заходу! Як цікаво і влучно звучало кожне слово... Відразу було зрозуміло, що готувались з величезною цікавістю і любов`ю.
 Ніщо не забуте...

Виховання патріотизму та національної свідомості, формування успішної, яскравої, сильної особистості є основними завданнями Білоцерківської міської молодіжної громадської організації «Молода еліта».. Такими словами звертається до читачаів у передмові до науково-документального видання «Невідомі сторінки історії Білої Церкви під час нацистської окупації: документи і свідчення» голова БММГО «Молода еліта» Анатолій Гончар, на презентації якого були присутні бібліотекарі загальноосвітніх середніх навчальних закладів міста...

Учні БНВО «Ліцей- МАН» разом з керівником проекту Ольгою Беник, заступником директора з навчально-виховної роботи, учителя історії, звітували про свою роботу за проектом «Формування патріотизму та гуманізму серед учнівської молоді Білої Церкви через вивчення історії рідного краю під час Другої світової війни та вшанування жертв нацизму», яка ввійшла в основу цієї книги. Результатом їхньої діяльності і став презентований збірник. Матеріали зазначеної праці пропонують читачу сформувати свій погляд на історію Білої Церкви під час Другої світової війни на основі свідчень наших земляків, які пережили окупацію, та архівних документів, більшість з яких публікуються вперше.

В той же час складні й трагічні сторінки періоду окупації ще не знайшли достатнього висвітлення в історичній літературі. Розтаємничення архівних справ, перегляд раніше домінуючих ідеологічних стереотипів надають нові можливості наближення до історичної правди. Кожна шкільна бібліотека міста отримала таке видання у подарунок. То ж  усих, хто цікавиться історією рідного краю, запрошуємо до перегляду.
 Літературний анонс

  Уже стало гарною традицією отримувати від користувачів бібліотечно-інформаційного центру Першої Білоцерківської гімназії книги в подарунок. Приємно, що серед тих, хто бажає зробити добру справу, і Сергій Павлович Наконечний, директор гімназії. Сьогодні він особисто подарував книгу відомого сучасного українського письменника Макса Кідрука "Любов і піраньї".

 

 
 Лесі Українці - 145. Конкурс читців

«Горить моє серце...»

Завантажити
 Подарункова література

Переглянути презентаціюВсього 61 на 7 сторінках по 10 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] [>>]
[ Назад | Початок | Нагору ]


Головна :: Про гімназію :: Новини :: Фотоальбом

Выпускные альбомы для детского сада и школы


Design © 2008 Shaman Production © 2005-20018 - При передруку, посилання на www.gimnasi1-biltse.com.ua є обов`язковим.
Powered by SLAED CMS © 2005-2007 SLAED. All rights reserved.
Новини Гімназії в форматі RSS
Генерація сторінки: 0.027 сек. і 11 запитів до бази даних за 0.012 сек.