Головна


Меню сайта
Головна
Любіть Україну...
Про наше місто
Новини
Дистанційне навчання
Цивільний захист
Відео
Фотоальбом
Прозорість
Освітня програма
Пошук
Архів новин

Наша адреса
вул. Ярослава Мудрого, 54,
м. Біла Церква,
Київська область,
09107
Тел/факс: 5-19-77

Адреса сайту: http://www.gimnasi1-biltse.com.ua
Електронна пошта: 1gimnasi-bts@ukr.net


Мова сайта

English French German Russian Ukrainian


Календар свят і подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняМіжнародне співробітництво
Спогади про Австрію
.
З ініціативи вчителя німецької мови С.Антіпової та за сприяння австрійського посольства в м.Києві, зокрема відповідального у справах культури та освіти Гарольда Флейшмана, ми налагодили зв’язки з однією з гімназій Австрії (м.Штайр). Результатом цієї співпраці стала поїздка двох груп учнів і місячне перебування їх в австрійських родинах. Своїми спогадами і враженнями про дві одномісячні поїздки діляться вони сьогодні з нами.


Мені пощастило побувати в Австрії, яка залишила в моїй душі незабутні враження та спогади. Я жив у дуже привітній родині, де почувався як удома. Австрійці - загалом дуже привітні люди.
Особливо мене вразила їхня система освіти, яка побудована на тому, що кожен учень розуміє необхідність навчання, щоб досягти чогось у житті. Я вважаю, що таку систему необхідно поступово впроваджувати і в Україні.
Надзвичайно вразили мене й відвідані історичні пам’ятки Відня та Зальцбурга.
Звичайно ж, хотілося б відвідати цю чудову країну ще хоча б раз.

Дмитро Закурнаєв,

випускник


Навчаючись у 9 класі, я побував в Австрії, куди ми їздили з метою поглиблення своїх знань з німецької мови.
Перші хвилини перебування тут навіяли мені спогади про Німеччину, де я раніше жив із батьками. Коли ми приїхали в будинок, де мали мешкати, у мене склалося враження, ніби я не гість з іншої країни, а їхній близький родич, якого вони не бачили щонайбільше два тижні. Ввечері першого дня, коли зібралася сім’я, ми розмовляли про те, як живе молодь в Україні та Австрії. У них дуже популярні сімейні настільні ігри. Граючи в них, ми провели весь вечір. Я дізнався, що австрійська молодь має більші можливості цікаво й корисно проводити свій вільний час. Вони, зокрема, організовують клуби за інтересами, приходять до школи в позаурочний час для зборів та інших занять.

Олександр Крищенко,
випускник
Перше, що кидається в очі, коли їдеш через Австрію, - чисте довкілля. Потім звикаєш до того, що люди чемні, гостинні й доброзичливі.
При першій же зустрічі нас почастували австрійською національною стравою, до якої я довго звикав.
Дуже важко було зрозуміти мову австрійців. Інколи навіть здавалося, що не вивчав німецької мови, але згодом звик до особливостей вимови, почав краще орієнтуватися під час розмови. З австрійськими учнями я досить швидко знайшов спільну мову: вони підходили, цікавилися і ставили велику кількість запитань. У гімназії мені сподобалися класні кімнати, які були повністю оснащені необхідними технічними засобами навчання.
Їздили ми і на екскурсії в різні місця Австрії. Побували у Відні, де відвідали найвизначніші пам’ятки культури. Але найбільше мені сподобалась екскурсія в Альпи, де я зробив велику кількість фотознімків. Вразили чисте повітря, високі гори, вкриті густими зеленими лісами і білим снігом на вершинах, кришталево чиста вода в озері, де плавають дикі качки. У такому місці забуваєш про всілякі клопоти, а твоя душа співає.
В австрійській сім’ї, де я мав проживати, мене прийняли гостинно. Вони зрозуміли, з якою метою я приїхав до Австрії, тому допомагали у спілкуванні німецькою мовою. За столом, коли збиралася вся сім’я, ми обговорювали різні теми, які стосувалися Австрії та України. Австрійці цікавилися українськими традиціями, історією та сучасними проблемами.
Ця подорож справила на мене велике враження.
Сергій Бенедюк,
випускник
Делегація нашої школи відвідала Австрію. У її складі я також побував у цій чарівній і неповторній альпійській країні. І хоча ми відвідали лише міста Відень, Штайр та Зальцбург, у якому народився Моцарт, але можна з упевненістю сказати , що Австрія – це одна з кращих країн Європи. Особливо прекрасний Відень з надзвичайно великою кількістю пам’яток історії та культури, з яких мені найбільше запам’яталися колишня резиденція династії Габсбургів, собор св.Стефана, Віденська опера та дивовижна телевізійна вежа. Слід зазначити, що ці пам’ятки навряд чи збереглися б, якби не увага до них з боку австрійців та їх піклування про свою історичну і культурну спадщину. Загалом австрійці – досить приємні люди: з ними легко спілкуватися і знаходити спільну мову, вони незакомплексовані й більш розкуті, ніж українці, досить щирі та люб’язні.
Особливо мені сподобалися австрійські школи. Пріоритет у навчанні надається інтересам учнів, тому школярі можуть додатково вибирати предмети, що їм найбільше сподобалися.
Ярослав Поночовний,
випускник


Прочитано: 2673 раз
[ Назад | Початок | Нагору ]


Головна :: Про гімназію :: Новини :: Фотоальбом

Выпускные альбомы для детского сада и школы


Design © 2008 Shaman Production © 2005-20018 - При передруку, посилання на www.gimnasi1-biltse.com.ua є обов`язковим.
Powered by SLAED CMS © 2005-2007 SLAED. All rights reserved.
Новини Гімназії в форматі RSS
Генерація сторінки: 0.023 сек. і 9 запитів до бази даних за 0.007 сек.