Головна


Меню сайта
Головна
Любіть Україну...
Про наше місто
Новини
Дистанційне навчання
Цивільний захист
Відео
Фотоальбом
Прозорість
Освітня програма
Пошук
Архів новин

Наша адреса
вул. Ярослава Мудрого, 54,
м. Біла Церква,
Київська область,
09107
Тел/факс: 5-19-77

Адреса сайту: http://www.gimnasi1-biltse.com.ua
Електронна пошта: 1gimnasi-bts@ukr.net


Мова сайта

English French German Russian Ukrainian


Календар свят і подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняПозакласна робота
Гімназійне життя в позаурочний час
.
Метою виховання учнівської молоді в гімназії є гармонійно розвинена, високоосвічена, соціально активна й національно свідома людина, громадянин України, наділений великою громадянською відповідальністю, високими духовними якостями, родинними й патріотичними почуттями, який є носієм кращих надбань національної та світової культури, здатний до саморозвитку і самовдосконалення.
В досягненні поставленої мети та реалізації виховних завдань велику роль відіграє учнівське самоврядування – невід’ємна частина позанавчальної роботи в гімназії. Реалізуючи право дітей на об’єднання в самостійні дитячі та молодіжні організації, в гімназії кожного року проводяться вибори, які передбачають створення центральної і дільничних виборчих комісій із числа старшокласників, етапи висунення кандидатур, агітацію, обговорення програм кандидатів на учнівській конференції та проведення голосування. Загальним, прямим, таємним голосуванням усіх учнів закладу обирається Президент гімназії, який є головою учнівського самоврядування – гімназійного товариства „Нащадки Ярослава”. В структуру учнівського самоврядування входить парламент та уряд, який поділений на міністерства:освіти, культури, охорони здоров’я, інформації та міжнародних зв’язків, внутрішніх справ, екології, у справах спорту і туризму, юстиції.Учнівське самоврядування проводить ряд рейдів, готує різні позакласні заходи, обговорює різноманітні питання за „круглим столом”, готує статті для гімназійної газети, постійно веде облік активності класів у конкурсах і святах гімназії, відображаючи це на екрані рейтингу класів.
У гімназії працюють гуртки, студії, клуби, які дають змогу розвивати творчі та інтелектуальні здібності й таланти наших учнів. Враховуючи різноманітні інтереси гімназистів у навчальному закладі створено 26 гуртків різних напрямів: художньо-естетичного, еколого-натуралістичного, туристсько-краєзнавчого, фізкультурно-спортивного, науково-технічного та гуманітарного.
title
Справжньою гордістю нашої гімназії є хор „Елегія”. Крім того гімназисти навчаються майстерності вокального співу у ансамблі „Перлина”.
title
Свої музичні здібності гімназисти розвивають, відвідуючи заняття духового оркестру, оркестру баяністів, ансамблю бандуристів та гітаристів.
Свої акторські і режисерські здібності учні гімназії випробовують і розвивають у театральній студії"Пролог".У нашому навчальному закладі працює танцювальний колектив „Фантазія”, який визнаний одним з найкращих у місті. Гуртки гуманітарного напрямку – це справжня творча майстерня гімназії. Літературна студія є однією з кращих в місті. Її відвідують діти, які мають талант до написання віршів або ж мріють і бажають займатися літературною творчістю. У гуртку художного слова формують вміння учнів майстерно декламувати різні за жанрами літературні твори, вчать правил риторики. Вихованці гуртка є постійними переможцями та призерами міських конкурсів читців, які досить часто проходять в нашому місті і присвячені творчості відомих українських і російських поетів.
titleУ гімназії видається газета „Білоцерківська гімназія”, у якій висвітлюється багатогранне життя нашого навчального закладу. У ній друкують статті вихованці клубу юних журналістів. Діти на заняттях клубу вчаться писати і правильно оформляти статті, брати інтерв’ю, готують цікаві рубрики.
У гімназії працює Євроклуб, основним завданням якого є інформування і виховання учнів у дусі спільних європейських цінностей, сприяючи встановленню гарних дружніх стосунків з однолітками за кордоном та підтримуючи курс України на євроінтеграцію.
У нашому навчальному закладі працює краєзнавчий гурток. Протягом п’яти років реалізувався проект написання історії гімназійної освіти Білої Церкви ХІХ-ХХ століть. На базі зібраного матеріалу створено музей гімназійної освіти нашого міста, який відкрив нове поле діяльності у виховній роботі. Вихованці гуртка вивчають історію рідного краю, проводять велику пошукову та краєзнавчу роботу, є екскурсоводами музею, який відкрився у квітні 2007 року.З 2005 року в гімназії працює туристичний гурток і за короткий проміжок часу має вже чудові успіхи, виборюючи призові місця у всіх конкурсах і змаганнях по туризму.
Клуб „Ерудит”  є осередком розвитку інтелекту в гімназії. Працюють в гімназії вже не один рік гурток декоративно-ужиткового мистецтва „Чарівниця”, гуртки паперопластики та орігамі, роботи яких були представлені на різноманітних міських виставках. Працюють у гімназії і спортивні секції: баскетболу, волейболу, футбольний клуб, секція плавання. В позакласній роботі гімназія співпрацює з багатьма позашкільними установами міста та області і має честь входити в Асоціацію „Відроджені гімназії України” та бути членом Міжнародного „Партнер”-клубу, що дає можливість співпрацювати з іншими гімназіями та ліцеями України та за кордоном. Так вже протягом кількох років гімназія підтримує дружні партнерські стосунки з Свердловським ліцеєм Луганської області, делегація учнів якого перебувала з візитом у нашій гімназії.
Гімназійне життя не стоїть на місці. Воно постійно змінюється у вирі подій, заходів, конкурсів, змагань. Традиційними виховними заходами в гімназії стали :"Свято осені", " Посвята у гімназисти", "Посвята у козаки", конкурс "Таланти твої, гімназіє!", "Козацькі забави", "Українські вечорниці", "Новорічний карнавал", "Лицарський турнір", конкурс "Міс гімназії", а також заходи, приурочені до знаменних дат календаря. З цього року започатковано свято вишиванок. У нашому навчальному закладі постійно проходять творчі конкурси: конкурси малюнків, плакатів, постійно діють різнопланові виставки дитячих робіт гімназистів.
Завантажити схему
Завантажити схему 2


Прочитано: 4741 раз
[ Назад | Початок | Нагору ]


Головна :: Про гімназію :: Новини :: Фотоальбом

Выпускные альбомы для детского сада и школы


Design © 2008 Shaman Production © 2005-20018 - При передруку, посилання на www.gimnasi1-biltse.com.ua є обов`язковим.
Powered by SLAED CMS © 2005-2007 SLAED. All rights reserved.
Новини Гімназії в форматі RSS
Генерація сторінки: 0.030 сек. і 9 запитів до бази даних за 0.008 сек.