Головна :: Рекомендувати :: Зв`язатися з нами  


Меню сайта
Головна
Любіть Україну...
Про наше місто
Новини
Відео
Фотоальбом
Прозорість
Пошук
Мапа сайта
Архів новин
Всеукраїнський конкурс
"Шкільна бібліотека – 2017"Наша адреса
вул. Ярослава Мудрого, 54,
м. Біла Церква,
Київська область,
09107
Тел/факс: 5-19-77

Адреса сайту: http://www.gimnasi1-biltse.com.ua
Електронна пошта: 1gimnasi-bts@ukr.net


Мова сайта

English French German Russian Ukrainian


Календар свят і подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняПозакласна робота
Гімназійне життя в позаурочний час
.
Метою виховання учнівської молоді в гімназії є гармонійно розвинена, високоосвічена, соціально активна й національно свідома людина, громадянин України, наділений великою громадянською відповідальністю, високими духовними якостями, родинними й патріотичними почуттями, який є носієм кращих надбань національної та світової культури, здатний до саморозвитку і самовдосконалення.
В досягненні поставленої мети та реалізації виховних завдань велику роль відіграє учнівське самоврядування – невід’ємна частина позанавчальної роботи в гімназії. Реалізуючи право дітей на об’єднання в самостійні дитячі та молодіжні організації, в гімназії кожного року проводяться вибори, які передбачають створення центральної і дільничних виборчих комісій із числа старшокласників, етапи висунення кандидатур, агітацію, обговорення програм кандидатів на учнівській конференції та проведення голосування. Загальним, прямим, таємним голосуванням усіх учнів закладу обирається Президент гімназії, який є головою учнівського самоврядування – гімназійного товариства „Нащадки Ярослава”. В структуру учнівського самоврядування входить парламент та уряд, який поділений на міністерства:освіти, культури, охорони здоров’я, інформації та міжнародних зв’язків, внутрішніх справ, екології, у справах спорту і туризму, юстиції.Учнівське самоврядування проводить ряд рейдів, готує різні позакласні заходи, обговорює різноманітні питання за „круглим столом”, готує статті для гімназійної газети, постійно веде облік активності класів у конкурсах і святах гімназії, відображаючи це на екрані рейтингу класів.
У гімназії працюють гуртки, студії, клуби, які дають змогу розвивати творчі та інтелектуальні здібності й таланти наших учнів. Враховуючи різноманітні інтереси гімназистів у навчальному закладі створено 26 гуртків різних напрямів: художньо-естетичного, еколого-натуралістичного, туристсько-краєзнавчого, фізкультурно-спортивного, науково-технічного та гуманітарного.
title
Справжньою гордістю нашої гімназії є хор „Елегія”. Крім того гімназисти навчаються майстерності вокального співу у ансамблі „Перлина”.
title
Свої музичні здібності гімназисти розвивають, відвідуючи заняття духового оркестру, оркестру баяністів, ансамблю бандуристів та гітаристів.
Свої акторські і режисерські здібності учні гімназії випробовують і розвивають у театральній студії"Пролог".У нашому навчальному закладі працює танцювальний колектив „Фантазія”, який визнаний одним з найкращих у місті. Гуртки гуманітарного напрямку – це справжня творча майстерня гімназії. Літературна студія є однією з кращих в місті. Її відвідують діти, які мають талант до написання віршів або ж мріють і бажають займатися літературною творчістю. У гуртку художного слова формують вміння учнів майстерно декламувати різні за жанрами літературні твори, вчать правил риторики. Вихованці гуртка є постійними переможцями та призерами міських конкурсів читців, які досить часто проходять в нашому місті і присвячені творчості відомих українських і російських поетів.
titleУ гімназії видається газета „Білоцерківська гімназія”, у якій висвітлюється багатогранне життя нашого навчального закладу. У ній друкують статті вихованці клубу юних журналістів. Діти на заняттях клубу вчаться писати і правильно оформляти статті, брати інтерв’ю, готують цікаві рубрики.
У гімназії працює Євроклуб, основним завданням якого є інформування і виховання учнів у дусі спільних європейських цінностей, сприяючи встановленню гарних дружніх стосунків з однолітками за кордоном та підтримуючи курс України на євроінтеграцію.
У нашому навчальному закладі працює краєзнавчий гурток. Протягом п’яти років реалізувався проект написання історії гімназійної освіти Білої Церкви ХІХ-ХХ століть. На базі зібраного матеріалу створено музей гімназійної освіти нашого міста, який відкрив нове поле діяльності у виховній роботі. Вихованці гуртка вивчають історію рідного краю, проводять велику пошукову та краєзнавчу роботу, є екскурсоводами музею, який відкрився у квітні 2007 року.З 2005 року в гімназії працює туристичний гурток і за короткий проміжок часу має вже чудові успіхи, виборюючи призові місця у всіх конкурсах і змаганнях по туризму.
Клуб „Ерудит”  є осередком розвитку інтелекту в гімназії. Працюють в гімназії вже не один рік гурток декоративно-ужиткового мистецтва „Чарівниця”, гуртки паперопластики та орігамі, роботи яких були представлені на різноманітних міських виставках. Працюють у гімназії і спортивні секції: баскетболу, волейболу, футбольний клуб, секція плавання. В позакласній роботі гімназія співпрацює з багатьма позашкільними установами міста та області і має честь входити в Асоціацію „Відроджені гімназії України” та бути членом Міжнародного „Партнер”-клубу, що дає можливість співпрацювати з іншими гімназіями та ліцеями України та за кордоном. Так вже протягом кількох років гімназія підтримує дружні партнерські стосунки з Свердловським ліцеєм Луганської області, делегація учнів якого перебувала з візитом у нашій гімназії.
Гімназійне життя не стоїть на місці. Воно постійно змінюється у вирі подій, заходів, конкурсів, змагань. Традиційними виховними заходами в гімназії стали :"Свято осені", " Посвята у гімназисти", "Посвята у козаки", конкурс "Таланти твої, гімназіє!", "Козацькі забави", "Українські вечорниці", "Новорічний карнавал", "Лицарський турнір", конкурс "Міс гімназії", а також заходи, приурочені до знаменних дат календаря. З цього року започатковано свято вишиванок. У нашому навчальному закладі постійно проходять творчі конкурси: конкурси малюнків, плакатів, постійно діють різнопланові виставки дитячих робіт гімназистів.
Завантажити схему
Завантажити схему 2


Прочитано: 3975 раз
[ Назад | Початок | Нагору ]


Головна :: Про гімназію :: Новини :: Фотоальбом

Выпускные альбомы для детского сада и школы


Design © 2008 Shaman Production © 2005-20017 - При передруку, посилання на www.gimnasi1-biltse.com.ua є обов`язковим.
Powered by SLAED CMS © 2005-2007 SLAED. All rights reserved.
Новини Гімназії в форматі RSS
Генерація сторінки: 0.028 сек. і 9 запитів до бази даних за 0.006 сек.